Londra'da Hem Çalış Hem Master Yap !..

content image

Londra'da Hem Çalış, Hem de YÖK onaylı diploma sahibi ol..

London School of Commerce ve Buckinghamshire New University SİZİ bekliyor…

Londra dünyanın en çok yabancı öğrenciyi barındıran şehridir. Londra’da çok sayıda İngilizce dil okulu, kolej ve üniversite bulunur. Her yıl 150,000 civarında öğrenci Londra ve çevre bölgesinde dil, lisans ve yüksek lisans eğitimi yapar. Londra’da eğitim yapmak büyük ayrıcalıktır. Dünyanın finans, hizmet ve eğlence merkezi olan Londra’da dil öğrenen veya üniversite okuyan bir öğrenci için başarılı olmamak imkansızdır.

Londra’nın çok gözde Devlet üniversiteleri vardır; örneğin University of London- London School of Economics, Queen Mary, Imperial College, Kings College, ayrıca Kingston University, Wesminster University vs. Bu devlet üniversiteleri pek çok alanda eğitim vermektedir ancak eğitim ücretleri yıllık 12,000-18,000 sterlin arası değişir. Ayrıca konaklama ve yaşam giderleri ile beraber yıllık maliyet 20,000-30,000 Sterlin arasıdır.

Oxford House olarak, Londra’da iki eğitim kurumu ile birlikte Türk öğrenciler için en gözde yüksek lisans programlarını en uygun ücretler ve kısmi burslar ile sağlıyoruz. Ayrıca öğrencilerin ekonomik kampus konaklamalarını organize ediyoruz. Londra’da bulunan London School of Commerce ve Buckinghamshire New University’de yüksek lisans yapan öğrencilerimiz aynı zamanda part-time çalışarak maliyetlerinin önemli bir bölümünü karşılıyorlar.

Niçin Londra’da ekonomik ve YÖK Onaylı okullarımızı seçmelisiniz?

-  Yıllık 3,950 Sterlin-8000 Sterlin arası eğitim ücreti

-  Çok uygun fiyatlarla aylık 250 Sterlin’den başlayan konaklama fiyatları

-   YÖK onaylı İngiliz üniversite diploması

-  Çok popüler ve iş yaşamına yönelik programlar

-  Eğitim esnasında çalışma ve masrafları karşılama fırsatı sağlanması

-  Üniversite sonrası İngiltere’de iş başvurusu yapıp kalma fırsatı

-   Üniversiteye giriş kriterlerinin rahat olması

-  Üniversite eğitimi esnasında ders yoğunluğunun nispeten hafif olması ve öğrencinin eğitimini rahatlıkla tamamlaması

Buckinghamshire New University www.bucks.ac.uk

Bucks New University

Londra’nın High Wycombe semtinde olan kampus üniversitesi İngiliz devlet üniversitesi sistemi içerisindedir.  Londra’nın en elit semtlerinden birinde bulunan kampus özellikle popüler yüksek lisans programlarını ekonomik ücretlerle sunar. Bir akademik yıl süren MBA programının maliyeti 8000 Sterlin civarındadır. Ayrıca üniversitede kampus konaklama ve diğer maliyetler yılda 6,000 sterlin’dir. Toplam maliyet 14,000 sterlin ile Londra’nın en ekonomik Devlet üniversitesidir. Bucks New University diplomaları YÖK tarafında onaylıdır.  

Türk öğrenciler için Master Programları;

MBA International
MA Human Resources Management
MA International Accounting and Finance
MA Advertising
MA Art and Design
MA Conservation of Furniture and Decorative Arts
MSc Cognitive Behavioural Therapy
MSc Community Psychology
MSc Health, Exercise and Wellbeing
LLM International Commercial Law
MA Music and Entertainment Management
MA Performing Arts
MSc Social Work

London School of Commerce www.lsclondon.co.uk

Londra’nın tam merkezinde bulunan özel bir kolej olan London School of Commerce İngiltere’nin saygın devlet üniversitelerinden Cardiff Metropolitan University ve Anglia Ruskin University ile özel anlaşma yaparak bu üniversitelerin master programlarını Londra kampüsünde sunmaktadır. Özellikle İşletme alanında iş yaşamına dönük master programları sunan kolej adı geçen üniversitelerin diplomalarını vermektedir. Her iki üniversitenin diploması YÖK onaylıdır. London School of Commerce öğrencileri çok ekonomik ücretlerle master programlarına katılabilir. Yıllık ücretler 3,950 Sterlin’den başlar. Ayrıca, ekonomik konaklama olanakları sunar ve en önemlisi öğrenciler part-time çalışarak yaşam maliyetlerini karşılarlar.

London School of Commerce Yüksek Lisans programları;

MBA International
MBA in Finance
MBA in International Business
MBA in Marketing
MSc International Tourism Management
MSc International Hospitality Management
MSc Information Technology
London School of Commerce ayrıca iki alanda lisans tamamlama programı sunmaktadır. 2 yıllık mezunlar için İşletme ve Bilgisayar bilimleri alanlarında lisans tamamlama programları yapabilirler.

London Shool of Commerce ve Bucks New University kabul kriterleri;

Başvuru formu, pasaport, IELTS 6.0, Transcript; 2.2 ve üzeri, Diploma, Referans mektubu ve CV.

Bucks New University programlarında her yıl Eylül ve Ocak aylarından başlanırken. LSC programlarına her iki ayda bir başlamak mümkündür.

Başvurular için Formu doldurun !..